Door NOVEX geaccrediteerde cursussen van externe cursusaanbieders
Volgens artikel 7 lid 3 van het NOVEX Ledenreglement dient een NOVEX-lid zich permanent bij te scholen door het volgen van cursussen. Aan deze verplichting is voldaan als een lid in de studieperiode die loopt van 1 januari 2024 tot en met 31 december 2025 10 PE-punten behaalt (12 voor Gecertificeerde NOVEX-leden).
Daarnaast dient een lid minimaal 1 NOVEX-bijeenkomst per twee jaar bij te wonen. Onder een NOVEX-bijeenkomst wordt verstaan een cursus die door NOVEX wordt georganiseerd, zoals het Actualiteitencongres of de nieuwjaarsbijeenkomst, deelname aan een intervisiegroep van NOVEX of deelname aan de vaktechnische lezingen die worden georganiseerd op de dag van de Algemene Vergadering.
NOVEX kent studiepunten toe aan door de leden gevolgde cursussen en opleidingen die gericht zijn op de vakbekwaamheid van de executeur, levensexecuteur, vereffenaar en toezichthouder die door externe cursusaanbieders worden aangeboden. Bovendien accrediteert NOVEX ook cursussen die door externe cursusorganisaties worden georganiseerd.
Bent u nog op zoek naar een cursus om uw vakkennis uit te breiden of up-to-date te houden? Hieronder vindt u een overzicht van cursussen door externe cursusaanbieders, die door NOVEX geaccrediteerd zijn.
23 januari 2025
Stichting tot bevordering der Notariële Wetenschap
Vergoedingen in het Nederlandse huwelijksvermogensrecht: aandachtspunten voor het notariaat
3 studiepunten
30 januari 2025
Stichting tot bevordering der Notariële Wetenschap
Civiele en fiscale aspecten van bedrijfsoverdracht voor de aanmerkelijkbelanghouder
3 studiepunten